Prezentace Vision - Mzdy

Personalistika a mzdy

Agenda je založena na evidenci lidí. Tato evidence zahrnuje nejen kmenové zaměstnance, ale i statutární orgány, majitele, uchazeče o místo atd. Teprve tito lidé mají v organizaci přiřazen jeden nebo více pracovních poměrů. Každý pracovní poměr potom znamená výpočet výplaty pro dané období.

Mzdové údaje a personální údaje se prolínají, s tím, že personální přirozeně obohacují základní mzdovou strohou evidenci. Agenda mzdy spolupracuje s dalšími moduly především s modulem účetnictví (zaúčtování mezd a aktualizace platebního kalendáře, respektive generování převodních příkazů), dále spolupracuje s modulem "výroba" (jednicové mzdy) a s modulem docházka. V modulu najdete výpočet všech typů mezd od mzdy hodinové, přes smíšenou po paušální nebo úkolovou.

Program obsahuje velice bohatou škálu výstupů (výplatní lístky, mzdové listy, příkazy k úhradě, výpočet odvodů pro sociální a zdravotní pojištění, výpočet daně z příjmu, výstupy pro zdravotní pojišťovny, výstup pro spořitelnu, statistické výstupy, různé seznamy pro instituce a podobně. Program je koncipován tak, aby jej mohla provozovat přímo mzdová účetní bez zásahu a asistence programátora.

Program je průběžně přizpůsobován měnícím se předpisům a zákonům.

>>Partneři


>>Z našich klientů


>>Cerfitikáty

Platná osvědčení společnosti Oswald

>>Aktuality

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache/2.4.38 (Debian) Server at www.ucetni-portal.cz Port 80

Přihlaste se k odběru aktualitVíce informací o zasílání aktualit